KENDİN YAP

Merhaba!!!

İkinici tasarımız hadi başlayalım.

SIKILDIM ÇANTAMI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM!

Bendeee! Uzun zamandır kullanıpta sıkıldığınız çantalarınız varsa ve değiştirip , yenisini almak için can atıyorsanız hatta benim gibi mağazada bir tanede çok beğendiğiniz diken modeli bir çanta varsa DURUN almayın:) Diken modası tüm hızıyla devam ederken yapmış olduğumuz ayakkabıdan kalan diken detayları kullanmalı ve el emeği göz nuru çantamızı gururla takmalıyız.


Öncelikle değiştirmek istediğimiz çantamızı seçelim.
Malzemeleri hazırlayalım.
Gördüğünüz gibi tek yapmanız gereken iğne, çantanıza uygun bir iplik, istediğiniz renkte dore yada lame renkte dikenli boncuklar ve uygun ebatta zincir. Bunları tuhafiyecilerden bulabilirsiniz. Geriye kaldı çantanızın neresine iş yapacağınızı karar vermek. Ben kenarlarına ve tam ortasına bir şerit yaptım size tavsiyem riske girmeden en uygun yere işlemenizdir. Dilerseniz zincirleri de yapabilirsiniz bunun için biraz daha teferruatlı bir arama yapıp uygun zincir bulmanız gerekebilir. Zincir içinde tek yapmanız gereken zinciri, deliklerini de sabitleyerek tutturmak.Zinciri benim tavsiyem tutma yerlerine sabitlemenizdir. 

Veee BİTTİİİİ!!! Tasarım çantanız ile gurur duyabilirsiniz çünkü siz yaptınız.
Güle güle kullanın:))))

 

 
 


Merhaba!!!
Bu bölümümüzde hep birlikte kolay ancak modaya uygun tasarım yada mevcut eşyalarımızda değişiklik yapacağız. Elimden geldiğince en iyi ve en kolay tasarımları deneyerek size en kolay şekliyle sunucam.Hadi o zaman ilk tasarımımızla başlayalım:)

ZIMBA MODASI AYAKKABILARINIZDA


Şöyle bir kafanızı vitrinlere çevirdiğiniz de ilk göreceğiniz zımba ve dikenli detaylar. Çantalarda, ceketlerde, gömleklerde, kotlarda hatta ayakkabılarda. İşte tam bu noktada devreye ben giriyorum ve size elinizde mevcut eski sıkıldığınız ayakkkabınızla değişiklik öneriyorum. Tek ihtiyacınız eski ayakkabınız, yapıştırıcı ve zımba detayı. Veee hazırsınız.

Öncelikle ayakkabımızı seçelim.Malzemeleri hazırlayalım.
Yapıştırıcı olarak japon yapıştırıcı son derece sağlam ve güvenilir olacağını düşündüm. Sizde tercih edebilirsiniz. Ayrıca tuhafiyecilerde bulabileceğiniz diken görünümlü boncukları da hazırladıktan sonra en kolay iş olan yapıştırma işlemine geçiyoruz.
Burada en önemli detay ise, dikenlerin bitişik olması ve yapıştırıcıyla tutturulması.

 
Veee BİTTİİİİ!!! Tasarım ayakkabılarınız ile gurur duyabilirsiniz çünkü siz yaptınız.
 Güle güle kullanın:))))
1 yorum: