23 Eylül 2012 Pazar

STİL KRALİÇESİ

SİENNA MİLLER


Ünlülerin stillerini paylaştığım bu bölümde ki ilk ünlü konuğum, favori stil listemdeki en beğendiğim kişi yani SİENNA MİLLER. Miller oyuncu,model aynı zamanda da moda tasarımcısı. Dünyanın yakından takip ettiği stilini, nasıl pazarlayacağını çok iyi bilen biri. 2010 yılında çıkardığı stil kitabı ile özellikle Amerikada büyük ilgi topadı ve daha sonra kızkardeşi Savannah ile birlikte yarattıkları "Twenty8Twelve" markasını ile modala bütünleşti ancak geçtiğimiz günlerde bu markayı bıraktığını açıkladı. Miller'ın ilgi çekici tarzı sadece katıldığı davetlerde tercih ettiği kıyafetleri ile değil günlük giyim tarzı ile de büyük ilgi toplamakta. Bu yüzden de Miller'ın tarzını analamak için fotoğraflarını üç ayrı kategoride toparladım. İlki casual,yani günlük tercih ettiği kıyafetler, ikincisi davetlerde, partilerde tarcih ettiği kıyafetler, üçüncüsü ise galalarda, ödül törenlereinde tercih ettiği kıyafetlerdir. Hadi ilk kategorimiz ile başlayalım...


Miller günlük hayatında son derece rahat bir tarz belirlemiş ancak tarzı ayrıntıda bütünleşiyor. Rahat pantalonlar, etekler ,ayakkabılar ve onlarla bütünleşen aksesuarlar. 


 

İkinci tarz şekli ise davetlerde,tanıtımlarda veya partilerde giydiği kıyafetler. Daha çok mini elbiseler tercih eden Miller, vücut hatlarını ortaya çıkaran elbiseleri ilgi çekici ayakkabı ve aynı seçicilikte çantalarla tamamlıyor. Millerın, saçları ve makyajı ise son derece doğal ve duru bir şekilde yapılmıştır.
 


Üçüncü tarzı ise, galalarda ve kırmızı halıda tercih ettiği ihtişamlı kıyafetler. Miller, derin dekolteleri,uzun kuyruklu elbiseleri ile her zaman davetler de ön planda yer alıyor. Miller normalde ki salaş tarzının aksine bu tür davetlere son derece hazırlıklı gidiyor. Saçları ve makyajı ile de diğerlerinden her zaman bir adım önde oluyor. İşte Miller bu yönleri ile bir çok bayanın stiline yön veriyor ve belki de ünlü modacılara da ilham kaynağı oluyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder