12 Ekim 2012 Cuma

NEMLENDİRİCİ KREMLER

  TEMLENDİRİCİNİZİ SEÇİN

Nemlenmeyen bir cilt kurur, çatlar, kırışır ve sağlıksızlaşır. Nemin ciltteki önemi yadsınamaz bir gerçekken, nasıl olurda biz bayanlar cildimizi ihmal edip onu nemsiz bırakıyoruz.  Koskocaman bir yazı geride bıraktık  soğuk havalar da kapıda şimdi cildimize daha iyi bakmamız gerekiyor, cildi yormamak için nemlendiricilerinizi hazırlamanızı tavsiye ederim işte siz en ünlü ve güvenilir markaların nemlendirici kremleri...

  


 

 

Tabiki en önemli nemlendirici kaynağımız SU. Günde ortalama 3 litre su tüketmeliyiz ki cilt içten de nemlensin. Unutmayın ki ne yaparsanız yapın, hangi nemlendiriciyi kullanırsanız kullanın eğer cildinize içten iyi bakmazsanız( yani doğru beslenip, vitamin almazsanız , su içmezseniz) asla olumlu bir sonuç elde edemezsiniz.


 

Biotherm Biopur Soin Hydra P/B Nemlendirici

Ciltteki istenmeyen fazla parlaklığa karşı matlaştırma özelliği ile cildin tonunu ayarlıyor ve lekeleri geçiriyor. Yağlı ve karma cilt yapısına sahipseniz sizin için iyi bir tercih olabilir.

FİYAT:69.90 TL (50ml)
Estee Lauder Daywear Yoğun KorumaÖzellikli  Anti-Oxidant Krem

Karma ve normal ciltler için uygundur. SPF 15 koruma faktörlü, anti-aging nemlendirici.
FİYAT:167 TL (49ml)
Estee Lauder Verite Nemlendirici Krem

Hassas ve kuru cilt tipleri için nemlendiricidir.
Yaşlanma karşıtı kremayrıca cildi sakinleştirir ve ciltteki kızarıklığı % 80 oranında azaltır.
FİYAT: 180TL (50 ml)

Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyonu

Kuru ciltler için ya da yer yer ciltte kuruluk olan bölgeler için öneriliyor.
Aynı zamanda farklı şişesiyle Yağlı ve yağlı-karma ciltler o için öneriliyor. Sağlıklı bir cilt için gerekli olan doğal nem dengesini ikiye katlar.

FİYAT:75 TL (50ml)

Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15

Clinique sizin için birde hem 15 faktörlük güneşten koruma özellikli, hem de fondoten gibi renk düzenleyici özelliği ile nemlendiriciyi bir arada sunuyor. Cilt renginize göre yetkili birinden yardım alarak, uygun nemlendiricinize sahip olabilirsiniz.
FİYAT:83 TL( 50ml)
  
Clinique Dalgalanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici

Kuru ciltler için önerilmektedir. Özelliği ise Cildi onararak nemi hapsetmesinin sağlarken, aynı zamanda zararlı çevresel etkenlerden korur.
FİYAT:124 TL


 
Clarins Creme Desalterante

Normalden kuruya dönük ciltler için uygundur. Esneklik, ışıltı kazandırır ayrıca zengin nem takviyesiyle cildi sürekli nemli tutar.
FİYAT:135 TL (50ml)

Lancome Hydrazen Gel Extreme

Hassas ciltler dahil tüm ciltere uygundur.
Cilt rahatlar, esneklik ve ışıltı kazanır. Cildi strese karşı rahatsız eden uyarıcılara karşı korumak için düzenli olarak çalşır.
FİYAT:147 TL (50 ml)

 

 

 La Prairie Cellular Time Release Moisture Lotion SPF 15

İşte benim en sevdiğim markanın güneş koruma özellikli kremine.Cilde gün boyu yoğun nem sağlayarak pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sağlar. Sadece nemlendirmek ve korumakla da kalmaz Cildin direncini, elastikiyetini ve sıkılığını da arttırır.
FİYAT:345 TL (50 ml)

La Prairie Cellular Nemlendiricisi

Kuruluk ve nem kaybına karşı korur. Cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır. 16 saate kadar etkilidir ayrıca cildin elastikesini korur.
FİYAT:368 TL (30ml)LA MER NEMLENDİRİCİ JEL KREM

Su yosunu etkisiyle cildi derinlemesine nemlendirir. Benim 2. beğendiğim markadır ve gelecekte kesinlikle bu markayı ve ürünlerini tercih edeceğimi de bilmenizi isterim.
FİYAT:350 TL ( 30ml)

 

Lancome Nutrix Tube

Yoğun yapısıyla, neme çok fazla ihtiyaç duyan kuru ve çok kuru ciltler için üretilmiştir.
FİYAT: 91 TL (75ml)Guerlain Issima Cream Camphrea Tube

Cildin kusurlarını yok eden, sıkılaştıran ve kurumayı önleyen yapısıyla tüm cilt tiplerine uygundur.
FİYAT: 95 TL (15ml)
Elizabeth Arden 8 Saat Etkili Cilt Koruması

Hem nemlendirme, hem koruma özelliği bulunmaktadır.
FİYAT: 105TL (50 ml)

Shiseido Renkli Cilt Bakım Nemlendiricisi

 Fondotene ihtiyaç duyymadan cilt renginize uygun bir nemlendirici almak isterseniz uzun süre etkili nemlendirme, sıkılaştırma, cilt rengini ayarlama ve koruma faktörü özelliği sağlar.
 FİYAT:109 TL (50 ml)
Shiseido Doğal Nem Dengeleme Yağ

Yağlı, sivilceye yatkın ve karma ciltler için üretilmiştir. Hem parlamaya hemde nemsizliğe karşı etkildir. Bu yağsız nemlendirici yağ emen pudra ve Nem Dengeleme Kompleksi ile cildin ideal nem dengesini korur.
Shiseido Doğal Nemlendirici Jel Krem

Normal ve karma ciltler için.Nem Dengeleme Kompeksini içeren özelliği ile yoğun nem verir ve cildin nemini korumasına yardımcı olur.Sağlıklı bir aydınlık verir.
FİYAT:113 TL (40 ml) 
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder